Gmina Strumień - oficjalna strona

Urząd Gminy Strumień

2015-06-05

wyświetleń: 3426

Czwarta edycja "Czwartków Lekkoatletycznych"

Za nami czwarta edycja "Czwartków Lekkoatletycznych", bardzo szczęśliwa dla naszych lekkoatletów. Na przełomie września ubiegłego roku i maja tego roku odbyło się łącznie 6 imprez lekkoatletycznych oraz finał miejski, który był podsumowaniem  zmagań najmłodszych lekkoatletów. Wszystkie zawody odbywały się na stadionie SOSiR w Skoczowie. Uczniowie naszej szkoły, zajmowali czołowe lokaty w poszczególnych konkurencjach i kategoriach wiekowych. Najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni medalami. Trzy najwyżej sklasyfikowane drużyny szkolne, trójka najwyżej sklasyfikowanych opiekunów drużyn oraz trójka najlepszych zawodników i zawodniczek zostało nagrodzonych pucharami.
Najlepszym zawodnikiem całego cyklu czwartków po raz drugi został uczeń naszej szkoły Kamil Wilczyński. Do finału ogólnopolskiego, który odbędzie się w Łodzi w dniach 19-21 czerwca 2015r.  zakwalifikowało się 7 osób z naszej szkoły: Roksana Szczypka (6c), Kamil Wilczyński (6c), Jan Waleczek (6c), Kacper Uchyła (6c), Oliwia Szweblik (6b), Kornelia Staroń (6b),  Nikola Pająk (5a). Gratulujemy i życzymy powodzenia.
Jeszcze raz gorące podziękowania dla osób, które dowoziły uczniów na zawody:  Krystyna Shmidt, Jarosław Szczypka, Krystian i Ewa Wilczyńscy, Tadeusz Tomica, Katarzyna Pająk, Henryk Kornas.

W pierwszej kolejności sklasyfikowani zostali zawodnicy, którzy wzięli udział przynajmniej w 5 zawodach oraz finale miejskim. 
 
60 m dziewcząt rocznik2002
1 Frefecka Alicja SP 1 Brenna Leśnica
2 Grzybek Julia SP 3 Skoczów
3 Szweblik Oliwia SP Strumień
       
60 m dziewcząt rocznik 2003
1 Chamot Maja SP Hażlach
2 Szczypka Roksana SP Strumień
3 Kocurek Julia SP Górki Wielkie
       
60 m dziewcząt rocznik 2004
1  Kubies Emilia  SP 7 Pogórze
2  Pająk Nikola SP Strumień
3  Kuczera Agnieszka  SP 1 Brenna Leśnica
       
60 m chłopcy  rocznik2002
1    Wilczyński Kamil SP Strumień
2    Waleczek Jan SP Strumień
3    Uchyła Kacper SP Strumień
       
300 m dziewczęta rocznik 2002
1  Polok Marcelina  SP Simoradz
2  Staroń Kornelia  SP Strumień
3  Cichoń Barbara SP Brenna Bukowa
       
 Skok w dal dziewczęta rocznik 2003
1    Chamot Maja    SP Hażlach
2    Krzempek Nadia  SP 2 Brenna Bukowa
3    Szczypka Roksana  SP Strumień
       
Skok w dal dziewcząt rocznik 2002
1    Grzybek Julia  SP 3 Skoczów
2    Staroń Kornelia SP Strumień
3    Polok Marcelina SP Simoradz
       
Skok w dal chłopcy rocznik 2002
1    Wilczyński Kamil  SP Strumień
2    Macura Grzegorz  SP 2 Brenna Bukowa
3    Waleczek Jan SP Strumień   
      



Dodał: Admin
 
Jakość powietrza - strona zostanie otwarta na nowej karcieJakość powietrza


Jakość powietrza - strona zostanie otwarta na nowej karcieJakość powietrza Elektroniczna administracja Gminy Strumień - strona zostanie otwarta na nowej karcieElektroniczna administracja Gminy Strumień Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu
biblioteka w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karciemapa Sport w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieSport w Strumieniu

Kalendarz

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
lipiec 2020
PN WT ŚR CZ PT SB ND
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Lista dni w które odbywają się imprezy w miesiącu: lipiec

2020/07/11 2020/07/18
galeriagaleria zdjęć

Współpracujemy

lokalna grupa działania cieszyńska kraina stowarzyszenie rozwoju i wspolpracy regionalnej śląski związek gmin i powiatów związek gmin wiejskich rzeczpospolitej polskiej związek miast polskich lokalna grupa rybactwa zabi kraj fundacja zdrowia slaska cieszynskiego hufiec ziemii cieszynskiej polska sieć odnowy o rozwoju wsi