Gmina Strumień - oficjalna strona

Urząd Gminy Strumień

2016-03-14

wyświetleń: 2151

Eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej za nami

Najlepsi w wiedzy o pożarnictwie wybrani. W sali OSP Strumień odbył się Gminny Turniej Wiedzy o Pożarnictwie. Najlepsi będą reprezentować naszą gminę w zawodach powiatowych, które odbędą się w najbliższą sobotę 19 marca w Mnichu.

Prezesi wszystkich OSP gminy Strumień oraz druhowie jednostek wzięli udział w przygotowaniu gminnych eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Turniej rozegrany został w trzech kategoriach- szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Uczestnicy mieli do rozwiązania test, który sprawdził ich wiedzę o pożarnictwie. Najlepsi będą reprezentować nasza gminę na zawodach powiatowych, które odbędą się w najbliższą sobotę 19 marca w Mnichu.

W kategorii Szkół Podstawowych najlepsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa ze Strumienia w składzie: Weronika Karwacka, Nadia Kajstura, Patrycja Gawlak. Drugie miejsce zajęła drużyna Szkoły Podstawowej z Pruchnej w składzie Jakub Raszka, Bartosz Balcar i Maciej Plinta, a trzecie Szkoła Podstawowa z Zabłocia – Robert Puzoń, Maria Janik i Wiktoria Ociepka.

W kategorii gimnazjów najlepszą drużyną okazała się drużyna z gimnazjum w Pruchnej – Szymon Król, Natasza Wilk, Paulina Grzybek. Drugie miejsce zajęła drużyna z Drogomyśla w składzie Dawid Bodo, Wiktoria Pryszcz, Karolina Obracaj. Trzecie miejsce zajęła drużyna z gimnazjum w Strumieniu w składzie Oliwia Szweblik, Wiktoria Jagieła i Krzysztof Wieszczek.

W kategorii Szkół ponadgimnazjalnych laureaci uplasowali się w takiej kolejności I miejsce Karolina Kempczyńska (OSP STRUMIEŃ), II miejsce Maksymilian Szczypka (OSP ZBYTKÓW) i III Edyta Sajdok (OSP PRUCHNA).

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i ich opiekunom.

Nagrody i puchary wręczyli Marek Omozik, Prezes Gminnego Związku OSP RP w Strumieniu, Ireneusz Nowak Miejsko-Gminny Komendant OSP oraz Danuta Sikora z Urzędu Miejskiego w Strumieniu.Dodał: DK
 
Jakość powietrza - strona zostanie otwarta na nowej karcieJakość powietrza Elektroniczna administracja Gminy Strumień - strona zostanie otwarta na nowej karcieElektroniczna administracja Gminy Strumień Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu
biblioteka w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karciemapa Sport w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieSport w Strumieniu

Kalendarz

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
czerwiec 2020
PN WT ŚR CZ PT SB ND
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Lista dni w które odbywają się imprezy w miesiącu: czerwiec

2020/06/6 2020/06/7
galeriagaleria zdjęć

Współpracujemy

lokalna grupa działania cieszyńska kraina stowarzyszenie rozwoju i wspolpracy regionalnej śląski związek gmin i powiatów związek gmin wiejskich rzeczpospolitej polskiej związek miast polskich lokalna grupa rybactwa zabi kraj fundacja zdrowia slaska cieszynskiego hufiec ziemii cieszynskiej polska sieć odnowy o rozwoju wsi