Gmina Strumień - oficjalna strona

Urząd Gminy Strumień

2017-06-01

wyświetleń: 5361

Karuzela z piosenkami - konkurs rozstrzygnięty

Po raz trzeci w strumieńskim eMgoku  uzdolnione muzycznie dzieci z województwa śląskiego miały okazję brać udział w Konkursie Młodych Talentów „Karuzela z Piosenkami” zorganizowane przez Niepubliczną Szkołę Podstawową Odyseja w Strumieniu i Fundację „nie Czekaj”.

W przesłuchaniach wzięło 90  dzieci . Finałowa piętnasta w trzech kategoriach wiekowych miała okazję zaprezentować się przez komisją, której przewodniczącym był Stanisław Soyka. Wysoki poziom uczestników zachwycił nie tylko zebranych na widowni, ale również gości wśród których byli; wiceburmistrz  gminy Strumień Włodzimierz Cybulski, członek zarządu powiatu cieszyńskiego Lilla Salachna-Brzoza,  wicestarosta pszczyński Krystian Szostok.

Lista  nagrodzonych:

Kategoria Przedszkole:

I miejsce: Livia Cieślar, Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi  nr 2 w Cieszynie

II miejsce: Lena Fizia, Publiczne  Przedszkole w Strumieniu

III miejsce: Paweł Paździor, Publiczne Przedszkole w Rudziczce

Wyróżnienie: Ewa Seel, GOK Goczałkowice-Zdrój

Wyróżnienie: Jan Piechaczek, Publiczne Przedszkole w Pielgrzymowicach

 

Kategoria klasa  1-3:

I miejsce: Roksana Wiera, Stowarzyszenie Edukacji Artystycznej Ogniska Muzycznego w Pszczynie

II miejsce: Anna Kamińska, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 w Żorach

III miejsce: Jan Świercz, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 w Rybniku

Wyróżnienie: Wiktoria Matera, Stowarzyszenie Edukacji Artystycznej Ogniska Muzycznego w Pszczynie

Wyróżnienie: Jakub Król, Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Odyseja” w Strumieniu

 

Kategoria klasa  4-6:

I miejsce: Karina Skwarczyńska, Szkoła Podstawowa w Porąbce

II miejsce: Maria Malcharek, Studio Piosenki i Rehabilitacji Głosu VOICEPLESS w Pszczynie

III miejsce: Zuzanna Sobczyńska, Szkoła Podstawowa nr 36 w Katowicach

Wyróżnienie: Julia Wadas, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pawłowicach

Wyróżnienie: Julia Rączka, Szkoła Podstawowa nr 33 w Bielsku-Białej

 

 

Skład jury:

Przewodniczący: Stanisław Soyka

Barbara Baron

Joanna Wiktorko

Andrzej Januszek

Juror honorowy: Milena Kopeć

 



Dodał: DSZ
 
Punktem szczepieńPunktem szczepień


Gminny portal MapowyGminny portal Mapowy Jakość powietrza - strona zostanie otwarta na nowej karcieJakość powietrza Elektroniczna administracja Gminy Strumień - strona zostanie otwarta na nowej karcieElektroniczna administracja Gminy Strumień Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu
biblioteka w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karciemapa Sport w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieSport w Strumieniu

Kalendarz

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
grudzień 2021
PN WT ŚR CZ PT SB ND
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Lista dni w które odbywają się imprezy w miesiącu: grudzień

2021/12/4 2021/12/6 2021/12/10 2021/12/20
galeriagaleria zdjęć

Współpracujemy

lokalna grupa działania cieszyńska kraina stowarzyszenie rozwoju i wspolpracy regionalnej śląski związek gmin i powiatów związek gmin wiejskich rzeczpospolitej polskiej związek miast polskich lokalna grupa rybactwa zabi kraj fundacja zdrowia slaska cieszynskiego hufiec ziemii cieszynskiej polska sieć odnowy o rozwoju wsi