Gmina Strumień - oficjalna strona

Urząd Gminy Strumień

2020-10-12

wyświetleń: 305

KOMUNIKAT - Przyjmowanie stron w Urzędzie

Od 10 października 2020 r. cały kraj został objęty strefą żółtą, z wyłączeniem powiatów należących do strefy czerwonej. W związku z obostrzeniami wprowadzanymi na czas pandemii koronawirusa, informujemy o trybie pracy Urzędu Miejskiego w Strumieniu.

 

W dalszym ciągu Urząd Miejski w Strumieniu prowadzi bezpośrednią obsługę stron. W urzędzie można załatwiać sprawy dotyczące: stanu cywilnego, ewidencji ludności i dowodów osobistych, świadczenia usług komunalnych, administracji architektoniczno-budowlanej, ochrony środowiska.

Apelujemy, by do Urzędu Miejskiego przychodzić wyłącznie w sprawach pilnych, które wymagają osobistego stawiennictwa. Wewnątrz biura może przebywać tylko jeden interesant. Sugerujemy również, by przed przyjściem do Urzędu Miejskiego umówić wizytę telefonicznie, co pozwoli na uniknięcie kolejek i sprawniejszą obsługę. Wykaz numerów telefonów do poszczególnych referatów można znaleźć pod linkiem: http://strumien.pl/referaty.

Pierwszeństwo wejścia mają osoby, które umówiły się do danego biura telefonicznie na określoną godzinę.

 

Kasa w urzędzie jest czynna w poniedziałki, wtorki i czwartki w godz. 7.30-15.00, w środę 7.30-16.00, a w piątki 7.30- 14.00, jednakże prosimy i zachęcamy jeśli to możliwe o dokonywanie wpłat za pomocą bankowości elektronicznej.

 

Bezpośrednia obsługa mieszkańców odbywa się z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych środków bezpieczeństwa. Obowiązuje nakaz noszenia maseczek ochronnych i zachowania dwumetrowego dystansu między osobami. Przypominamy, że czynne jest tylko tylne wejście do Urzędu Miejskiego w Strumieniu – od strony parkingu z ul. Pocztowej.

 

Dokumenty należy składać poprzez środki komunikacji elektronicznej lub do skrzynki pocztowej znajdującej się w holu urzędu.  

 

Zachęcamy do załatwiania spraw telefonicznie, dzwoniąc pod nr 33 8570142; mailowo: sekretariat@um.strumien.pl lub za pomocą platformy ePUAP.

 Dodał: AB
 
Powszechny Spis RolnyPowszechny Spis Rolny


Jakość powietrza - strona zostanie otwarta na nowej karcieJakość powietrza Elektroniczna administracja Gminy Strumień - strona zostanie otwarta na nowej karcieElektroniczna administracja Gminy Strumień Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu
biblioteka w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karciemapa Sport w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieSport w Strumieniu

Kalendarz

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
październik 2020
PN WT ŚR CZ PT SB ND
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Lista dni w które odbywają się imprezy w miesiącu: październik

2020/10/24
galeriagaleria zdjęć

Współpracujemy

lokalna grupa działania cieszyńska kraina stowarzyszenie rozwoju i wspolpracy regionalnej śląski związek gmin i powiatów związek gmin wiejskich rzeczpospolitej polskiej związek miast polskich lokalna grupa rybactwa zabi kraj fundacja zdrowia slaska cieszynskiego hufiec ziemii cieszynskiej polska sieć odnowy o rozwoju wsi