Gmina Strumień - oficjalna strona

Urząd Gminy Strumień

2015-06-27

wyświetleń: 2092

SFART rozpoczęty

Wernisażem wystawy "Powroty" rozpoczeliśmy V Strumieński Festiwal Artystyczny. Zapraszamy do podziwiania prac artystów w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Strumieniu. 
 
Kilka słów o autorach wystawy
 
Katarzyna Fober
Katarzyna Fober
Urodzona 8. 11. 1984 roku w Cieszynie. W 2004 roku ukończyła Liceum Sztuk Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem. W 2011 obroniła dyplom z wyróżnieniem dziekańskim na Wydziale Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, w pracowni prof. Antoniego Janusza Pastwy.
Od roku 2011 pracuje na stanowisku asystentki i wykładowcy w pracowniach Rzeźby na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach.
 
Aleksandra Bydłowska
Wystawa Oli to zbiór prac zrealizowanych w ciągu ostatnich dwóch lat, ukazujących jej sposób patrzenia na świat i metody kreowania obrazu. Część ze zdjęć powstała dla magazynów modowych lub polskich projektantów, część jest projektem artystycznym związanym z uczelnią, na której studiuje – Uniwersytetem Artystycznym w Poznaniu.
 
Maciej Lelonkiewicz
Maciej Lelonkiewicz z zawodu inżynier mechanik a prywatnie miłośnik podróży, wędkarstwa i od niedawna pasjonat fotografii, w której najwięcej miejsca zajmuje przyroda. W młodości spędzał dużo czasu z rodzicami w Puszczy Noteckiej i Pszczewskim Parku Krajobrazowym. Tam też zrodziła sięu niego fascynacja przyrodą. Obecnie czas wolny stara się spędzać poza miastem, przemierzając bezdroża w poszukiwaniu ciszy, ulotnych chwil, magii porannych mgieł a jego nieodzownym towarzyszem stał się aparat. Od 2011 roku jest członkiem Związku Polskich Fotografów Przyrody.
 
Kolejne atrakcje przed nami w strumieńskim parku:
 


Dodał: Admin
 
Powszechny Spis RolnyPowszechny Spis Rolny


Jakość powietrza - strona zostanie otwarta na nowej karcieJakość powietrza Elektroniczna administracja Gminy Strumień - strona zostanie otwarta na nowej karcieElektroniczna administracja Gminy Strumień Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu
biblioteka w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karciemapa Sport w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieSport w Strumieniu

Kalendarz

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
sierpień 2020
PN WT ŚR CZ PT SB ND
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Lista dni w które odbywają się imprezy w miesiącu: sierpień

2020/08/2 2020/08/7 2020/08/8
galeriagaleria zdjęć

Współpracujemy

lokalna grupa działania cieszyńska kraina stowarzyszenie rozwoju i wspolpracy regionalnej śląski związek gmin i powiatów związek gmin wiejskich rzeczpospolitej polskiej związek miast polskich lokalna grupa rybactwa zabi kraj fundacja zdrowia slaska cieszynskiego hufiec ziemii cieszynskiej polska sieć odnowy o rozwoju wsi