Gmina Strumień - oficjalna strona

Urząd Gminy Strumień
Spotkanie dotyczące prac inwestycyjnych na linii E65

Spotkanie dotyczące prac inwestycyjnych na linii E65

W ubiegłym tygodniu w emgoku odbyło się spotkanie zorganizowane przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., Centrum Realizacji Inwestycji, Region Śląski. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Ministerstwa Infrastruktury, PKP Polskich Linii Kolejowych S.A., wykonawcy oraz władze gmin znajdujących się w obszarze realizacji inwestycji – „LOT D w ramach projektu: „Prace na podstawowych ciągach pasażerskich (E30 i E65) na obszarze Śląska, etap I: linia E65 na odcinku Zabrzeg-Zebrzydowice (granica państwa)”.

Uwaga mieszkańcy Zabłocia, Drogomyśla i Pruchnej

Uwaga mieszkańcy Zabłocia, Drogomyśla i Pruchnej

W związku z rozpoczynającymi się pracami związanymi z przebudową linii kolejowej Zabrzeg-Zebrzydowice-Granica Państwa, na zlecenie jednego z partnerów konsorcjum realizującego przedmiotowe zadanie firmy „Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe sp. z o.o.  z siedzibą w Gdańsku w dniach od 17.06.2024 do 21.06.2024 przeprowadzana będzie inwentaryzacja budynków zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie prowadzonej inwestycji.

Laureaci konkursu plastycznego

Wręczono nagrody w konkursie „CHCESZ BYĆ NA CZASIE, DBAJ O CIAŁO, DBAJ O DUCHA – EDYCJA 2024”

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Strumieniu odbyło się wręczenie nagród w konkursie plastycznym o tematyce prozdrowotnej, pod patronatem Burmistrza Strumienia.

XIV Dnia Tradycji, Stroju i Pieśniczki Regionalnej - zdjęcie grupowe

XIV Dzień Tradycji, Stroju i Pieśniczki Regionalnej za nami

W niedzielę Park Miejski w Strumieniu rozbrzmiewał gwarą i dźwiękami regionalnej muzyki! Wszystko to za sprawą XIV Dnia Tradycji, Stroju i Pieśniczki Regionalnej, zorganizowanego przez Macierz Ziemi Cieszyńskiej oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu pod hasłem „My też kiedyś młodzi byli i do szkoły my chodzili”.

Zaplanuj wakacje w gminie Strumień

Zaplanuj wakacje w gminie Strumień

Już za niedługo rozpoczną się długo wyczekiwane wakacje, czas odpoczynku i rekreacji, które można spędzić aktywnie w gminie Strumień. Zarówno MGOK, Miejska Biblioteka Publiczna w Strumieniu, jak i Hala Sportowa przygotowała wiele ciekawych atrakcji i propozycji na spędzenie aktywnie czasu wakacyjnego.

Więcej aktualności
Gminny portal MapowyGminny portal Mapowy Jakość powietrza - strona zostanie otwarta na nowej karcieJakość powietrza Komunikaty i ostrzeżeniaKomunikaty i ostrzeżenia Program czyste powietrzeJakość powietrza Cyfrowa GminaCyfrowa Gmina Elektroniczna administracja Gminy Strumień - strona zostanie otwarta na nowej karcieElektroniczna administracja Gminy Strumień Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu
biblioteka w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karciemapa Sport w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieSport w Strumieniu

Kalendarz

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
grudzień 2023
PN WT ŚR CZ PT SB ND
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Lista dni w które odbywają się imprezy w miesiącu: grudzień

2023/12/3 2023/12/5 2023/12/6 2023/12/7 2023/12/10 2023/12/12 2023/12/20
galeriagaleria zdjęć

Współpracujemy

lokalna grupa działania cieszyńska kraina stowarzyszenie rozwoju i wspolpracy regionalnej śląski związek gmin i powiatów związek gmin wiejskich rzeczpospolitej polskiej związek miast polskich lokalna grupa rybactwa zabi kraj fundacja zdrowia slaska cieszynskiego hufiec ziemii cieszynskiej polska sieć odnowy o rozwoju wsi