Gmina Strumień - oficjalna strona

Urząd Gminy Strumień

Informacje dla rolnikówDodał: Admin
 
Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

Szkolenie dla rolników

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Cieszynie zaprasza na szkolenie pt. „Obowiązki rolnika w świetle ustawy prawo wodne”, które odbędzie się 24 stycznia 2023 r. (wtorek) o godz. 9:00 w sali widowiskowej Ochotniczej Straży Pożarnej w Bąkowie ul. Osiedlowa 1.

Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

Szkolenie dla rolników

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Cieszynie oraz Śląska Izba Rolnicza Powiatu Cieszyńskiego zaprasza rolników  na szkolenie, które odbędzie się w dniu 6.12.2022 r. od godz. 10:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki w Dębowcu – Łączka, ul. Widokowa 10.

Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

Uwaga na ptasią grypę!

W związku ze stwierdzeniem dużej liczby ognisk grypy ptaków na terenie Europy oraz zwiększoną migracją dzikich ptaków, co powoduje zwiększone ryzyko przeniesienia ptasiej grypy przez dzikie ptaki wodne na teren powiatu cieszyńskiego, a co za tym idzie na przydomowe hodowle drobiu - Powiatowy Lekarz Weterynarii w Cieszynie przypomina o właściwym zabezpieczeniu przed wirusem miejsc utrzymania drobiu.

Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

Dyżur doradcy rolniczego w Urzędzie Miejskim w Strumieniu

W Urzędzie Miejskim w Strumieniu w Galerii Pod Ratuszem, ul. Rynek 4 (wejście od parkingu przy ulicy Pocztowej) odbywać się będzie dyżur doradcy rolniczego Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Cieszynie dla rolników, którzy są zainteresowani kontaktem z doradcą, szczególnie w okresie składania wniosków o płatności bezpośrednie i obszarowe z PROW za 2022 rok.

Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

Kupuj bezpośrednio od rolników

Fundacja Wsparcia Producentów Rolnych – administrator portalu Agro-Market24.pl – zachęca konsumentów oraz producentów rolnych do skorzystania z bezpłatnego serwisu.

Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

Szkolenie dla rolników

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Cieszynie zaprasza rolników z gminy Strumień na szkolenie w dniu 6 kwietnia 2022 r. o godz. 9:00 w Galerii pod Ratuszem w Urzędzie Miejski w Strumieniu, Rynek 4.

Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

Dyżur doradcy rolniczego w Urzędzie Miejskim w Strumieniu

W Urzędzie Miejskim w Struminiu w Galerii Pod Ratuszem, ul Rynek 4 odbywać się będzie dyżur doradcy rolniczego Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Cieszynie dla rolników, którzy są zainteresowani kontaktem z doradcą, szczególnie w okresie składania wniosków o płatności bezpośrednie i obszarowe z PROW za 2022 rok.

 

Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

KRUS zaprasza do udziału w konkursie!

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XIX Ogólnokrajowym Konkursie Bezpieczne Gospodarstwo Rolne.

Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

Zwrot akcyzy dla rolników

Do dnia 28 lutego br. producenci rolni mogą  składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej na rok 2022 r. 

Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

Zwrot akcyzy dla rolników

Burmistrz Strumienia informuje iż do dnia  31 sierpnia br. producenci rolni  mogą  złożyć wniosek o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.

Strony: 1 2 3 4 5 6

Preferencyjny zakup węglaPreferencyjny zakup węgla Pomoc dla ukrainyPomoc dla ukrainy


Gminny portal MapowyGminny portal Mapowy Jakość powietrza - strona zostanie otwarta na nowej karcieJakość powietrza Program czyste powietrzeJakość powietrza Cyfrowa GminaCyfrowa Gmina Elektroniczna administracja Gminy Strumień - strona zostanie otwarta na nowej karcieElektroniczna administracja Gminy Strumień Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu
biblioteka w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karciemapa Sport w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieSport w Strumieniu

Kalendarz

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
luty 2023
PN WT ŚR CZ PT SB ND
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

Lista dni w które odbywają się imprezy w miesiącu: luty

2023/02/20
galeriagaleria zdjęć

Współpracujemy

lokalna grupa działania cieszyńska kraina stowarzyszenie rozwoju i wspolpracy regionalnej śląski związek gmin i powiatów związek gmin wiejskich rzeczpospolitej polskiej związek miast polskich lokalna grupa rybactwa zabi kraj fundacja zdrowia slaska cieszynskiego hufiec ziemii cieszynskiej polska sieć odnowy o rozwoju wsi