Gmina Strumień - oficjalna strona

Urząd Gminy Strumień

Punkty konsultacyjne

 

Informujemy, że dyżur Punktu Informacyjno-Konsultacyjnego ds. narkomanii i innych uzależnień w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Strumieniu przy ul. 1 Maja 18, zaplanowany na drugi czwartek miesiąca czerwca 2023 r. zostaje przeniesiony na dzień 5 czerwca 2023 r. w godz. 15:00 do 17:00.

Dyżur ustalony na czwarty czwartek miesiąca tj. 22 czerwca 2023 r. w godz. od 15:30 do 17:30 pozostaje bez zmian.

 

 

Bezpłatne porady dla mieszkańców świadczone w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej i Urzędzie Miejskim w Strumieniu

 

Punkt Informacyjno-Konsultacyjny ds. narkomanii i innych uzależnień jest czynny w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Strumieniu, ul. 1 Maja 18 w każdy drugi czwartek miesiąca w godzinach od 15:00 do 17:00 i każdy czwarty czwartek miesiąca w godzinach od 15:30 do 17:30.

 

Prawnik dyżuruje w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Strumieniu przy ul. 1 Maja 18 w każdy pierwszy wtorek miesiąca w godzinach od 15:00 do 17:00.

 

Psycholog dyżuruje w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Strumieniu przy ul. 1 Maja 18 w każdy pierwszy i trzeci czwartek miesiąca w godzinach od 15:30 do 19:30. Porady psychologa dla osób niepełnoletnich w każdą pierwszą i trzecią sobotę miesiąca w godzinach od 9:00 do 12:00.

 

Punkt Konsultacyjny Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Strumieniu ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie jest czynny w Urzędzie Miejskim w Strumieniu (parter, pok. nr 3) w każdy pierwszy i drugi poniedziałek i czwartek miesiąca w od godz. 15:30 do 17:30.

 

Punkt Informacyjno-Konsultacyjny Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Strumieniu ds. uzależnień jest czynny w Urzędzie Miejskim w Strumieniu (I piętro, pok. nr 8) w każdy czwartek w godz. od 7:30 do 9:30.

 Dodał: AB
 
Prace nad Strategią Rozwoju Gminy Strumień na lata 2023-2030+Prace nad Strategią Rozwoju Gminy Strumień na lata 2023-2030+ Program czyste powietrzeJakość powietrza


Gminny portal MapowyGminny portal Mapowy Jakość powietrza - strona zostanie otwarta na nowej karcieJakość powietrza Pomoc dla ukrainyPomoc dla ukrainy Cyfrowa GminaCyfrowa Gmina Elektroniczna administracja Gminy Strumień - strona zostanie otwarta na nowej karcieElektroniczna administracja Gminy Strumień Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu
biblioteka w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karciemapa Sport w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieSport w Strumieniu

Współpracujemy

lokalna grupa działania cieszyńska kraina stowarzyszenie rozwoju i wspolpracy regionalnej śląski związek gmin i powiatów związek gmin wiejskich rzeczpospolitej polskiej związek miast polskich lokalna grupa rybactwa zabi kraj fundacja zdrowia slaska cieszynskiego hufiec ziemii cieszynskiej polska sieć odnowy o rozwoju wsi