Gmina Strumień - oficjalna strona

Urząd Gminy Strumień

2024-05-13

wyświetleń: 377

Gminny Dzień Strażaka w Strumieniu !

Gospodarzami tegorocznych obchodów Gminnego Dnia Strażaka byli druhowie z OSP Strumień. A wszystko rozpoczęło się od tradycyjnego koncertu orkiestry dętej i uroczystej Mszy Św. w Sanktuarium św. Barbary w Strumieniu.

 

Oficjalne obchody nie mogły się obyć bez życzeń, podziękowań i odznaczeń dla tych, którzy każdego dnia stawiają swoje życie na szali dla bezpieczeństwa innych. Ich poświęcenie jest inspiracją dla nas wszystkich! W imieniu społeczności gminnej życzenia na ręce Prezesa Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego Związku OSP RP w Strumieniu Marka Omozika, złożyli Burmistrz Strumienia Anna Grygierek i Przewodniczący Rady Miejskiej Czesław Greń.

 

W czasie wydarzenia wręczono odznaczenia:

Złoty medal "Za Zasługi Dla Pożarnictwa" oraz odznakę "Za wysługę lat" otrzymał Eugeniusz Gandor za 50 lat służby. Srebrny medal za "Zasługi Dla Pożarnictwa" otrzymał Dariusz Bujok. Odznakę "Wzorowy Strażak" otrzymała Klaudia Pilch.

Nie zabrakło widowiskowego przejazdu samochodów strażackich z naszej gminy.

 

Cieszymy się, że tak wielu mieszkańców postanowiło wziąć udział w tych wydarzeniach, a Wam, Kochani Strażacy dziękujemy za Waszą niezwykłą służbę, odwagę i za to, że zawsze możemy na Was liczyć!

 

Organizatorem wydarzenia był Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego Związku OSP RP w Strumieniu przy współpracy z Gminą Strumień.

 

Więcej zdjęć można zobaczyć na FACEBOOKU.Dodał: LP
 Gminny portal MapowyGminny portal Mapowy Jakość powietrza - strona zostanie otwarta na nowej karcieJakość powietrza Komunikaty i ostrzeżeniaKomunikaty i ostrzeżenia Program czyste powietrzeJakość powietrza Cyfrowa GminaCyfrowa Gmina Elektroniczna administracja Gminy Strumień - strona zostanie otwarta na nowej karcieElektroniczna administracja Gminy Strumień Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu
biblioteka w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karciemapa Sport w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieSport w Strumieniu

Kalendarz

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
czerwiec 2024
PN WT ŚR CZ PT SB ND
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
galeriagaleria zdjęć

Współpracujemy

lokalna grupa działania cieszyńska kraina stowarzyszenie rozwoju i wspolpracy regionalnej śląski związek gmin i powiatów związek gmin wiejskich rzeczpospolitej polskiej związek miast polskich lokalna grupa rybactwa zabi kraj fundacja zdrowia slaska cieszynskiego hufiec ziemii cieszynskiej polska sieć odnowy o rozwoju wsi