Gmina Strumień - oficjalna strona

Urząd Gminy Strumień

2020-09-22

wyświetleń: 7587

Powszechny Spis Rolny 2020 – warto wiedzieć

Od 1 września do 30 listopada 2020 r. Główny Urząd Statystyczny przeprowadzi powszechny spis rolny na terenie kraju.

Spis realizowany jest głównie przez samospis internetowy i kontakt telefoniczny z użytkownikami gospodarstw rolnych. Z użytkownikami gospodarstw rolnych, którzy nie spiszą się samodzielnie, skontaktują się osobiście rachmistrzowie spisowi, którzy oprócz legitymacji ze zdjęciem będą również posiadali upoważnienie do zbierania danych.

Spis rolny będzie prowadzony w gospodarstwach rolnych: osób fizycznych (gospodarstwach indywidualnych), osób prawnych, jednostek organizacyjnych niemających osobowości prawnej. Wszystkie podmioty zobowiązane są do udzielania dokładnych, wyczerpujących i zgodnych z prawdą odpowiedzi w formie samopisu internetowego lub wywiadu telefonicznego. Z osobami, które nie dokonają samospisu osobiście skontaktują się rachmistrzowie spisowi.

 

UWAGA!
Każdy przedstawiciel GUS będzie posiadał imienną legitymację ze zdjęciem umieszczoną w widocznym miejscu z podpisem Dyrektora Urzędu Statystycznego a także upoważnienie do zbierania danych.

 

W sytuacji pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości co do tożsamości ankietera, należy zwrócić się do Urzędu odpowiedzialnego za przeprowadzenie spisu w celu weryfikacji jego obecności w naszym gospodarstwie.

 

Wszelkie próby podszywania się pod rachmistrzów prosimy zgłaszać na numer alarmowy 112 lub 997.

 

Więcej informacji m.in. o tym, o jakie sprawy zapyta rachmistrz, można znaleźć TUTAJ .

 

Prosimy o życzliwe przyjęcie rachmistrzów. Serdecznie dziękujemy za udział w spisie, za przychylność, wsparcie i pomoc w realizacji tak ważnego dla polskiego rolnictwa badania.

 Dodał: AB
 Gminny portal MapowyGminny portal Mapowy Jakość powietrza - strona zostanie otwarta na nowej karcieJakość powietrza Komunikaty i ostrzeżeniaKomunikaty i ostrzeżenia Program czyste powietrzeJakość powietrza Cyfrowa GminaCyfrowa Gmina Elektroniczna administracja Gminy Strumień - strona zostanie otwarta na nowej karcieElektroniczna administracja Gminy Strumień Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu
biblioteka w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karciemapa Sport w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieSport w Strumieniu

Kalendarz

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
czerwiec 2024
PN WT ŚR CZ PT SB ND
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
galeriagaleria zdjęć

Współpracujemy

lokalna grupa działania cieszyńska kraina stowarzyszenie rozwoju i wspolpracy regionalnej śląski związek gmin i powiatów związek gmin wiejskich rzeczpospolitej polskiej związek miast polskich lokalna grupa rybactwa zabi kraj fundacja zdrowia slaska cieszynskiego hufiec ziemii cieszynskiej polska sieć odnowy o rozwoju wsi