Gmina Strumień - oficjalna strona

Urząd Gminy Strumień

2020-08-18

wyświetleń: 9580

Przedsiębiorco! Zostań Partnerem Ogólnopolskiej Karty Seniora

Program „Gmina Przyjazna Seniorom i Ogólnopolska Karta Seniora” to istotny element kształtującej się polityki senioralnej tworzonej przez naszą gminę. Stanowi jedno z działań jakie gmina podejmuje i zamierza rozwijać na rzecz seniorów.

W związku z przystąpieniem do Programu, Burmistrz Strumienia zaprasza lokalnych przedsiębiorców i instytucje do dołączenia do grona Partnerów Programu.  Celem jest stworzenie bogatej lokalnej oferty z ulgami i zniżkami, do których będzie uprawniała Karta Seniora.

 

Jak zostać Partnerem projektu?

Partnerem Programu może być każda firma bądź instytucja, która będzie honorowała Ogólnopolską Kartę Seniora przygotowując specjalną ofertę dla osób 60+.

 

Wystarczy, że przedstawiciel firmy wypełni formularz zgłoszeniowy (do pobrania pod artykułem) i prześle jego skan drogą elektroniczną na adres firmyoks@manko.pl lub dostarczy za pośrednictwem poczty lub osobiście do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Strumieniu (ul. 1 Maja 18).

 

Każdy przedsiębiorca sam ustala rodzaj i wysokość zniżki lub ofertę dla seniorów. Tym samym ma szanse zyskać stałych klientów, korzystających świadomie z jego usług. Może to być ulga całoroczna, bądź okazjonalna (np. przed świętami) w przypadku sklepów na zakup danego artykułu.

 

Co przedsiębiorca otrzymuje w zamian?

  • Wpis na listę firm honorujących Ogólnopolską Kartę Seniora,
  • Certyfikat i naklejkę Programu Ogólnopolska Karta Seniora,
  • Publikację danych adresowych i znaków firmowych wraz z wykazem oferowanych ulg i zniżek na stronie internetowej projektu,
  • Uczestnictwo w Programie daje możliwość zwiększenia swojej rozpoznawalności oraz pozyskania nowej grupy stałych klientów.

 

Biorąc pod uwagę, że Gmina Strumień jest partnerem w Programie, przedsiębiorca przystępując do Programu nie wnosi opłaty za pakiet podstawowy, chyba, że deklaruje skorzystanie z pakietu ekstra.

 

Wierzymy, że podjęcie przez Państwa decyzji o przystąpieniu do programu zaowocuje nie tylko poprawą standardu życia seniorów, poprzez ułatwienie im dostępu do dóbr i usług oferowanych przez Państwa na preferencyjnych zasadach, ale również pozwoli na zbudowanie wizerunku podmiotu przyjaznego seniorom.

 

Zapraszamy do współpracy.Dodał: AB
 Gminny portal MapowyGminny portal Mapowy Jakość powietrza - strona zostanie otwarta na nowej karcieJakość powietrza Komunikaty i ostrzeżeniaKomunikaty i ostrzeżenia Program czyste powietrzeJakość powietrza Cyfrowa GminaCyfrowa Gmina Elektroniczna administracja Gminy Strumień - strona zostanie otwarta na nowej karcieElektroniczna administracja Gminy Strumień Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu
biblioteka w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karciemapa Sport w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieSport w Strumieniu

Kalendarz

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
czerwiec 2024
PN WT ŚR CZ PT SB ND
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
galeriagaleria zdjęć

Współpracujemy

lokalna grupa działania cieszyńska kraina stowarzyszenie rozwoju i wspolpracy regionalnej śląski związek gmin i powiatów związek gmin wiejskich rzeczpospolitej polskiej związek miast polskich lokalna grupa rybactwa zabi kraj fundacja zdrowia slaska cieszynskiego hufiec ziemii cieszynskiej polska sieć odnowy o rozwoju wsi