Gmina Strumień - oficjalna strona

Urząd Gminy Strumień
Finał WOŚP w Pruchnej zdj. archiwalne

29. Finał WOŚP już w niedzielę!

46238,59 zł - to wynik zeszłorocznej rekordowej zbiórki sztabu WOŚP w Pruchnej, który razem z Orkiestrą gra nieprzerwanie od 1994 r. Szansa na pobicie rekordu już w najbliższą niedzielę podczas 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

 

 

#szczepimysie

Jak się zarejestrować na szczepienie?

Z początkiem 2021 roku pojawił się jeden z najważniejszych elementów walki z pandemią –szczepionka, która daje nam nadzieję na powrót do normalności. Pokonanie koronawirusa jest bowiem możliwe tylko poprzez zaszczepienie większości populacji.

Przebudowa pomieszczeń gospodarczych na punkt wydawania posiłków i stołówkę w szkole w Zabłociu

Będzie punkt wydawania posiłków w Zabłociu

Przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zabłociu trwają prace związane z przebudową pomieszczeń gospodarczych na punkt wydawania posiłków i stołówkę.

Akcja "Świeć przykładem - bądź widoczny" w Bąkowie

Świeć przykładem- bądź widoczny w gminie Strumień

W tym tygodniu w czterech punktach na terenie gminy Strumień odbyła się akcja informacyjno-edukacyjna "Świeć przykładem - bądź widoczny"

Nowe stawki podatku od nieruchomości w 2021 r. - grafika

Nowe stawki podatku od nieruchomości w 2021 r.

Od Nowego Roku w  Gminie Strumień obowiązują wyższe stawki podatku przyjęte przez Radę Miejską w Strumieniu podczas październikowej sesji.

Więcej aktualności

Powszechny Spis RolnyPowszechny Spis Rolny


Jakość powietrza - strona zostanie otwarta na nowej karcieJakość powietrza Elektroniczna administracja Gminy Strumień - strona zostanie otwarta na nowej karcieElektroniczna administracja Gminy Strumień Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu
biblioteka w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karciemapa Sport w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieSport w Strumieniu

Kalendarz

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
luty 2021
PN WT ŚR CZ PT SB ND
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28

Lista dni w które odbywają się imprezy w miesiącu: luty

galeriagaleria zdjęć

Współpracujemy

lokalna grupa działania cieszyńska kraina stowarzyszenie rozwoju i wspolpracy regionalnej śląski związek gmin i powiatów związek gmin wiejskich rzeczpospolitej polskiej związek miast polskich lokalna grupa rybactwa zabi kraj fundacja zdrowia slaska cieszynskiego hufiec ziemii cieszynskiej polska sieć odnowy o rozwoju wsi