Gmina Strumień - oficjalna strona

Urząd Gminy Strumień

Rok 2004

ZASŁUŻENI DLA GMINY STRUMIEŃ

  • Pani Maria SLADEK – za wieloletnią, bezinteresowną pracę z chórem „Lutnia” i młodzieżą szkolną, a także organizowanie życia kulturalnego oraz upowszechnianie kultury muzycznej na terenie Gminy;
  • Pani Anita ŚWITAŁA – za wieloletni wkład pracy w organizację imprez o zasięgu ogólno gminnym oraz aktywne włączanie się w organizację imprez ogólnopolskich, w szczególności Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy;
  • Pan Bernard TRONT – za wieloletnią pracę z młodzieżą oraz osiągnięcia w ruchu śpiewaczym i propagowanie amatorskiego ruchu chóralnego.

ZASŁUŻONY DLA GMINY
Wyróżnienia Zasłużony dla Gminy Strumień przyznane z okazji obchodów „Europejskiego Roku Edukacji poprzez Sport (EYES 2004)”:

  • Pan Tadeusz BUKOWSKI – za wieloletnią, aktywną działalność i zaangażowanie w tworzeniu amatorskiego ruchu sportowego;
     
  • Pani Janusza KRZYŻANOWSKA – za szczególne zaangażowanie w krzewienie sportu i kultury fizycznej oraz pracę z młodzieżą; 
     
  • Pani Renata PIÓRKOWSKA – za szczególną umiejętność pracy z młodzieżą, krzewienie zasad szlachetnej rywalizacji sportowej w połączeniu z walorami edukacyjnymi

    Zasłużony dla BĄKOWA:
  • Pan Stanisław BALAS - za zaangażowanie i pracę na rzecz społeczności lokalnej sołectwa Bąków.

    Zasłużony dla DROGOMYŚLA:
  • Pan Czesław GREŃ - za zaangażowanie i pracę na rzecz społeczności lokalnej sołectwa Drogomyśl,
  • Pani Anna ORAWSKA - za wieloletnią, bezinteresowną działalność na rzecz społeczności lokalnej sołectwa Drogomyśl, w szczególności Koła Gospodyń Wiejskich,
  • Pan Gustaw SZTYPER - za wieloletnią i bezinteresowną działalność dla społeczności lokalnej, w szczególności na rzecz Ludowego Klubu Sportowego „Błyskawica” Drogomyśl i Polskiego Związku Wędkarskiego.

    Zasłużony dla PRUCHNEJ:
  • Pan Stanisław BORKOWSKI - za wieloletnią, bezinteresowną działalność dla społeczności lokalnej sołectwa Pruchna, w szczególności Ochotniczej Straży Pożarnej,
  • Pan Paweł FIK - za wieloletnią, bezinteresowną działalność na rzecz społeczności lokalnej sołectwa Pruchna,
  • Pan Karol TYRYTKO - za wieloletnią, bezinteresowną działalność na rzecz społeczności lokalnej sołectwa Pruchna.

    Zasłużony dla STRUMIENIA:
  • Pani Maria KASZA - za działalność na rzecz organizacji wypoczynku letniego dzieci i młodzieży,
  • Macierz Ziemi Cieszyńskiej Koło w Strumieniu – za wieloletnie propagowanie, kultury, historii i tradycji Śląska cieszyńskiego, a także organizowanie życia kulturalnego,
  • Pani Maria SLADEK - za wieloletnią, bezinteresowną pracę z chórem „Lutnia” i młodzieżą szkolną, a także organizowanie życia kulturalnego oraz upowszechnianie kultury muzycznej,
  • Pani Helena SZEFER - za wieloletni aktywny udział w życiu społeczno-kulturalnym, a w szczególności za kultywowanie oraz popularyzację działalności artystycznej.

    Zasłużony dla ZABŁOCIA:
  • Pani Bogumiła GABRYŚ - za wieloletnią, bezinteresowną działalność na rzecz sołectwa Zabłocie, w szczególności za pracę w Ochotniczej Straży Pożarnej,
  • Pani Helena OCIEPKA - za długoletnie zaangażowanie dla sołectwa Zabłocie i aktywne pełnienie funkcji sołtysa.

    Zasłużony dla ZBYTKOWA:
  • Pani Anna FLACZEK - za wieloletnią, bezinteresowną działalność na rzecz społeczności lokalnej, w szczególności Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej,
  • Pani Alojzja TEKLA - za wieloletnią, aktywną pracę społeczną na rzecz środowiska lokalnego sołectwa Zbytków, w szczególności Koła Gospodyń Wiejskich.

 

----------------------------------------------------------------------

LAUR GMIN ZIEMI CIESZYNSKIEJ - SREBRNA CIESZYNIANKA

Pan Romana KUCHARCZYKA – za twórczy wkład w organizację i funkcjonowanie samorządu terytorialnego, umiejętne kreowanie inicjatyw lokalnych, za pracę na rzecz rozwoju ochotniczych straży pożarnych oraz znaczący wkład w rozwój infrastruktury gminnej.

 

 

 



Dodał: Admin
 
Powszechny Spis RolnyNarodowy spis powszechny


Gminny portal MapowyGminny portal Mapowy Jakość powietrza - strona zostanie otwarta na nowej karcieJakość powietrza Elektroniczna administracja Gminy Strumień - strona zostanie otwarta na nowej karcieElektroniczna administracja Gminy Strumień Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu
biblioteka w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karciemapa Sport w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieSport w Strumieniu

Kalendarz

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
wrzesień 2021
PN WT ŚR CZ PT SB ND
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Lista dni w które odbywają się imprezy w miesiącu: wrzesień

2021/09/1 2021/09/7 2021/09/10 2021/09/11 2021/09/16 2021/09/20 2021/09/21 2021/09/23 2021/09/25
galeriagaleria zdjęć

Współpracujemy

lokalna grupa działania cieszyńska kraina stowarzyszenie rozwoju i wspolpracy regionalnej śląski związek gmin i powiatów związek gmin wiejskich rzeczpospolitej polskiej związek miast polskich lokalna grupa rybactwa zabi kraj fundacja zdrowia slaska cieszynskiego hufiec ziemii cieszynskiej polska sieć odnowy o rozwoju wsi