Gmina Strumień - oficjalna strona

Urząd Gminy Strumień

Rok 2013

ZASŁUŻONY DLA BĄKOWA:
Pani Renata Rakus – za wieloletnią i bezinteresowną działalność dla społeczności lokalnej, w szczególności na rzecz Ludowego Klubu Sportowego „Zryw” w Bąkowie,
Pan Kazimierz Stekla - za wieloletnią i bezinteresowną działalność dla społeczności lokalnej, w szczególności na rzecz Ochotniczej Straży Pożarnej w Bąkowie.


ZASŁUŻONY DLA DROGOMYŚLA:
Pani Urszula Gryszka – za krzewienie kultury ekologicznej wśród młodzieży i dorosłych oraz współudział w organizowaniu Rodzinnych Rajdów Rowerowych,
Państwo Katarzyna i Leonard Wyleżoł – za bezinteresowną działalność na rzecz sołectwa Drogomyśl oraz wspieranie sekcji sportowej judo.


ZASŁUŻONY DLA PRUCHNEJ:
Ks. Tomasz Bujok – za znaczący wkład w integrację środowisk i popularyzację idei ekumenizmu na terenie Gminy,
Pan Tomasz Czakon – za troskę o bezpieczeństwo mieszkańców przez aktywną działalność w szeregach Ochotniczej Straży Pożarnej w Pruchnej,
Pani Danuta Kozieł – za aktywną działalność w organizacjach społecznych na rzecz sołectwa Pruchna.


ZASŁUŻONY DLA STRUMIENIA:
Pan Jacek Jagieła - za wieloletnią, bezinteresowną działalność dla społeczności lokalnej, w szczególności na rzecz Ochotniczej Straży Pożarnej w Strumieniu,
Pan Mariusz Gruszka – za wspieranie rozwoju strumieńskiej kultury, a w szczególności za pracę z młodzieżą,
Pan Adam Szupina – za propagowanie kultury śpiewaczej oraz wieloletnią i bezinteresowną działalność na rzecz Towarzystwa Śpiewaczego „Lutnia” im. Jana Orszulika w Strumieniu,
Pani Kornelia Zubek – za bezinteresowną działalność na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół Gimnazjum im. Powstańców Śląskich w Strumieniu.


ZASŁUŻONY DLA ZABŁOCIA:
Pan Marian Kajstura – za wieloletnią i bezinteresowną działalność dla społeczności lokalnej, w szczególności na rzecz Ludowego Klubu Sportowego „Orzeł” Zabłocie,
Pan Jan Kustra - za wieloletnią i bezinteresowną działalność dla społeczności lokalnej, w szczególności na rzecz Ludowego Klubu Sportowego „Orzeł” Zabłocie.


ZASŁUŻONY DLA ZBYTKOWA:
Pani Jadwiga Strządała – za wieloletnią i bezinteresowną działalność na rzecz sołectwa Zbytków,
Pan Alojzy Wróbel – za szczególną, bezinteresowną działalność na rzecz społeczności lokalnej.

ZASŁUŻONY DLA GMINY STRUMIEŃ

Pani Lilla Salachna-Brzoza – za aktywną działalność dla zwiększenia potencjału i skuteczności promocji szkoły i Gminy oraz wkład w budowę wspólnoty europejskiej,
Pan Wilhelm Spyra – za wieloletnią i bezinteresowną działalność społeczną, w szczególności w strukturach Ochotniczej Straży Pożarnej,
Towarzystwo Śpiewacze „Lutnia” im. Jana Orszulika w Strumieniu – za 95-lecie krzewienia kultury śpiewaczej i muzycznej oraz promowanie gminy Strumień w kraju i za granicą.

-------------------------------------------------------------------------------------

LAUR GMIN ZIEMI CIESZYŃSKIEJ „SREBRNA CIESZYNIANKA”

Pani Barbara Żerdka - za znaczący wkład w kultywowanie i rozwijanie idei harcerstwa, twórcze dokumentowanie śladów historii, zaangażowaną postawę w rozwoju życia kulturalnego, w tym amatorskiego ruchu chóralnego w Gminie i regionie.
 

-------------------------------------------------------------------------------------

NAGRODA BURMISTRZA ZA WYSOKIE WYNIKI SPORTOWE

Klaudia Kobiela za zdobycie srebrnego medalu na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Kobiet w FUTSALU U-18 w dniu 23 lutego 2013 r. w Bielsku Białej,

Dorota Haspert  za zajęcie w pływaniu II miejsca na dystansie 200 m stylem dowolnym i II miejsca na dystansie 800 m stylem dowolnym na Grand Prix Małopolski w Krakowie w dniu 16 luty 2013 r.,

Magdalena Kolaczek
– za zajęcie III miejsca w Judo na Mistrzostwach Śląska w Judo w Bytomiu w dniach 12 - 13 stycznia 2013 r.

Piotr Cieślik  za zajecie I miejsca w rzucie dyskiem, I miejsca w rzucie oszczepem i III miejsca w pchnięciu kulą na Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych w lekkoatletyce w Subicach w dniach 28 - 30 czerwca 2013



Dodał: PK
 
Elektroniczna administracja Gminy Strumień - strona zostanie otwarta na nowej karcieElektroniczna administracja Gminy Strumień Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu
biblioteka w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karciemapa Sport w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieSport w Strumieniu

Kalendarz

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
sierpień 2017
PN WT ŚR CZ PT SB ND
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Lista dni w które odbywają się imprezy w miesiącu: sierpień

2017/08/5 2017/08/12 2017/08/25 2017/08/26
galeriagaleria zdjęć

Współpracujemy

lokalna grupa działania cieszyńska kraina stowarzyszenie rozwoju i wspolpracy regionalnej śląski związek gmin i powiatów związek gmin wiejskich rzeczpospolitej polskiej związek miast polskich lokalna grupa rybactwa zabi kraj fundacja zdrowia slaska cieszynskiego hufiec ziemii cieszynskiej polska sieć odnowy o rozwoju wsi