Gmina Strumień - oficjalna strona

Urząd Gminy Strumień

KORONAWIRUS

 
Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

Mobilne punkty szczepień w parafiach

W niedzielę 15 sierpnia w gminie Strumień będzie można skorzystać z mobilnych punktów szczepień, które zostaną zorganizowane przy Parafii pw. św. Barbary w Strumieniu oraz w Drogomyślu przy Parafii Ewangelicko-Augsburskiej.

Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

Loteria Narodowego Programu Szczepień

Nagrody pieniężne, samochody hybrydowe, hulajnogi i inne cenne nagrody rzeczowe czekają na zwycięzców Loterii Narodowego Programu Szczepień. Loteria wystartuje 1 lipca i będzie realizowana przez Totalizator Sportowy przy wsparciu spółek skarbu państwa. Do realizacji tego projektu będą mogły dołączyć również samorządy.

Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

Ruszyły Szczepienia!

Pierwsi zainteresowani już zostali zaszczepieni w Punkcie Szczepień Powszechnych w Bąkowie (ul. Żniwna 12 – budynek OSP). Dostępność i dobra lokalizacja, wyspecjalizowany personel, profesjonalne wyposażenie – to wszystko by ułatwić Państwu dostęp do szczepień.

Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

Urząd Miejski w Strumieniu przywraca obsługę klientów w reżimie sanitarnym

Od poniedziałku 26 kwietnia łagodzimy dotychczasowe obostrzenia w Urzędzie Miejskim w Strumieniu i przywracamy obsługę klientów w korytarzu od strony ul. Pocztowej.

Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

Ogłoszenie Starosty Cieszyńskiego o wprowadzonych ograniczeniach w komunikacji autobusowej

W związku z wprowadzeniem na terenie całego kraju ograniczeń wynikających z pandemii Covid - 19, w tym powrotu do nauczania zdalnego w szkołach, Starosta Cieszyński wprowadza ograniczenia w komunikacji autobusowej w powiatowym transporcie zbiorowym.

Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

Urząd Miejski w Strumieniu zamknięty do odwołania

Ze względu na stwierdzone zakażenia COVID-19 wśród pracowników Urzędu Miejskiego w Strumieniu obsługa klientów zostaje ograniczona wyłącznie do kontaktu telefonicznego, elektronicznego lub pocztowego.

Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

Apel o dokonywanie płatności elektronicznie

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną w kraju, w trosce o zdrowie mieszkańców, Burmistrz Strumienia ponownie zwraca się z apelem o dokonywanie wszelkich płatności na rzecz naszej gminy w formie elektronicznej.

Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

Ograniczenia bezpośredniej obsługi klientów w Urzędzie Miejskim w Strumieniu

Dla zachowania środków bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców od środy 24 marca do czwartku 1 kwietnia Urząd Miejski w Strumieniu zostaje wyłączony z bezpośredniej obsługi klientów.

Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

KORONAWIRUS. Nowe ograniczenia od 20 marca

Od soboty 20 marca w całym kraju będą obowiązywać zaktualizowane obostrzenia w związku z dużym wzrostem zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Cieszynie

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Cieszynie przystąpił do realizacji akcji promującej aplikację STOP COVID ProteGO Safe, która obok noszenia maseczki, zachowywania dystansu i dbania o higienę, jest kolejnym elementem ochrony i wsparcia w walce z koronawirusem.

Strony: 1 2 3 4 5 6

Powszechny Spis RolnyNarodowy spis powszechny


Gminny portal MapowyGminny portal Mapowy Jakość powietrza - strona zostanie otwarta na nowej karcieJakość powietrza Elektroniczna administracja Gminy Strumień - strona zostanie otwarta na nowej karcieElektroniczna administracja Gminy Strumień Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu
biblioteka w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karciemapa Sport w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieSport w Strumieniu

Kalendarz

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
wrzesień 2021
PN WT ŚR CZ PT SB ND
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Lista dni w które odbywają się imprezy w miesiącu: wrzesień

2021/09/1 2021/09/7 2021/09/10 2021/09/11 2021/09/16 2021/09/20 2021/09/21 2021/09/23 2021/09/25
galeriagaleria zdjęć

Współpracujemy

lokalna grupa działania cieszyńska kraina stowarzyszenie rozwoju i wspolpracy regionalnej śląski związek gmin i powiatów związek gmin wiejskich rzeczpospolitej polskiej związek miast polskich lokalna grupa rybactwa zabi kraj fundacja zdrowia slaska cieszynskiego hufiec ziemii cieszynskiej polska sieć odnowy o rozwoju wsi