Gmina Strumień - oficjalna strona

Urząd Gminy Strumień

2018-08-29

wyświetleń: 772

OBWIESZCZENIE BURMISTRZA STRUMIENIA w sprawie informacji o okręgach wyborczych

OBWIESZCZENIE

BURMISTRZA STRUMIENIA

z dnia 27 sierpnia 2018 r.

 

w sprawie informacji o okręgach wyborczych, ich granicach i numerach, liczbie radnych wybieranych w okręgu wyborczym oraz siedzibie Miejskiej Komisji Wyborczej w Strumieniu dla przeprowadzenia wyborów do Rady Miejskiej w Strumieniu w 2018 roku

Na podstawie art. 422 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 roku Kodeks wyborczy (Dz.U. z 2018 r.Nr 754 z poźn.zm) oraz postanowienia nr DBB-5242-22/18 Komisarza Wyborczego w Bielsku-Białej II z dnia 16 kwietnia 2018 r. w sprawie podziału Gminy Strumień na okręgi wyborcze oraz ustalenia ich granic, numerów i liczby radnych wybieranych w każdym okręgu w wyborach do Rady Miejskiej w Strumieniu

BURMISTRZ  STRUMIENIA

podaje do publicznej wiadomości

informację o okręgach wyborczych, ich granicach i numerach, liczbie radnych wybieranych w każdym okręgu wyborczym, oraz siedzibie Miejskiej Komisji Wyborczej w Strumieniu dla wyborów do Rady Miejskiej w Strumieniu w dniu 21 października 2018 r.

 

Numer okręgu wyborczego

Granice okręgu

Liczba radnych wybieranych w okręgu

1

Część Miasta Strumień – ulice: Dębowa, Graniczna, Księdza Londzina, Leśna, Nowa, Ogrodowa, Olszyna, Plac Świętego Krzyża, Pocztowa, Podwale, Rynek, Rzemieślnicza, Staromiejska, Stawowa, 1 Maja – numery parzyste: od nr 2 do nr 16

1

2

Część Miasta Strumień – ulice: Anny Bernd, Cicha, Jesienna, Korfantego, Letnia, Nowowiejskiego, Pawłowicka, Powstańców Śląskich, Słoneczna, Sosnowa, Świerkowa, Wiosenna, Zimowa, 1 Maja – numery parzyste: od nr 18 do końca ulicy (do granicy miasta).

1

3

Część Miasta Strumień – ulice: Czarnoty, Dolna, Harcerska, Końcowa, Kościelna, Krótka, Krzywa, Łuczkiewicza, Machny Ogrodzeńskiej, Młyńska, Mostowa, Osiedlowa, Parkowa, Pszczyńska, Skwer Świętej Barbary, Wąska, Zamkowa, 1 Maja – numery nieparzyste: od nr 1 do nr 15.

1

4

Część Miasta Strumień – ulice: Azaliowa, Brodeckiego, Cieszyńska, Cyprysowa, Dworcowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jemiołowa, Kolejowa, Księdza Brzuski, Lipowa, Orzechowa, Poddane, Polna, Promienna, Spokojna, Tęczowa, Topolowa, Towarowa,  Wiązowa, Wiśniowa, Wspólna, Zielona, 1 Maja – numery nieparzyste: od nr 17 do końca ulicy (do granicy miasta).

1

5

Część sołectwa Pruchna – ulice: Astrów, Cicha, Dębowa, Dobra, Główna, Jarzębinowa, Kilisztwo, Klonowa, Kopanina, Kościelna, Kręta, Krótka, Leśna, Łagodna, Na Kępie, Ogrodowa, Podlesie, Radosna, Rajska, Świerkowa, Szkolna, Wąska, Wrzosowa.

1

6

Część sołectwa Pruchna – ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Dworcowa, Dworkowa, Gawliniec, Graniczna, Jaśminowa, Katowicka, Kolejowa, Łąkowa, Majowa, Nowe Chałupy, Polna, Rolnicza, Sadowa, Sezamkowa, Skośna, Słoneczna, Sosnowa, Spółdzielcza, Wesoła, Wierzbowa, Wieżowa,  Wiśniowa, Zagrodowa, Zebrzydowicka, 

1

7

Część Sołectwa Pruchna – ulice: Jesionowa, Jutrzenki, Krokusów, Kwiatowa, Lipowa,  Myśliwska, Nowa, Nowy Świat, Osiedlowa, Pod Borem, Poprzeczna, Sarnia, Stawowa, Strażacka, Szeroka, Urocza, Wałowa, Wiosenna, Zbożowa.

1

8

Część sołectwa Drogomyśl – ulice: Aleja ks. Jerzego Badury, Boczna, Dębina, Jagodowa, Jaśminowa, Knajska, Łąkowa, Łowiecka, Malinowa, Miła, Myśliwska, Nad Brzegiem, Owocowa, Piękna, Pod Borem, Pogodna, Poziomkowa, Siewna, Skromna, Słoneczna, Wiślańska, Wodna,  Główna – numery nieparzyste od nr 1 do nr 9 oraz numery parzyste od nr 2 do nr 18

1

9

Część sołectwa Drogomyśl – ulice: Brzozowa, Fiołków, Harcerska, Jaworowa, Kasztanowa, Klonowa, Konwaliowa, Księżycowa, Kwiatowa,  Magnoliowa, Modrzewiowa, Oblaski, Plac Dobrego Pasterza, Różana, Spacerowa, Spokojna, Stawowa, Stokrotek, Storczyków, Wierzbina,

1

 

10

Część Sołectwa Drogomyśl – ulice: Chabrów, Cienista, Jarzębinowa, Jaskrów, Kalinowa, Kolejowa, Kręta, Lipowa, Orzechowa, Plac Kościelny, Pocztowa, Polna, Poranna, Widokowa, Wiejska, Zgodna, Zielona, Główna – numery nieparzyste: od nr 11 do końca ulicy (do granicy sołectwa) oraz numery parzyste: od nr 20 do końca ulicy (do granicy sołectwa)

1

11

Część sołectwa Bąków – ulice:  Barwna, Cieszyńska, Dworska, Jasna, Jutrzenki, Krótka, Łęgowa, Młynarska, Mostkowa, Osiedlowa, Poprzeczna, Przygodna, Radości, Romantyczna, Rybia, Sadowa, Serdeczna, Słoneczna, Słowicza, Spokojna, Sportowa, Srebrna, Szczęśliwa, Świerkowa, Wiślańska, Zagrodowa, Złota, Żniwna, Główna – numery parzyste: od nr 2 do nr 60 oraz numery nieparzyste: od nr 1 do nr 21

1

 

 

 

12

Część sołectwa Bąków – ulice: Błękitna, Dożynkowa, Golasowicka, Grobla, Jarząbkowicka, Jeżynowa, Kątek, Kolorowa, Leszczynowa, Łączna, Nowy Świat, Objazdowa, Pniwie, Podlesie, Rolnicza,   Szeroka, Szkolna, Wiosenna, Zielona, Główna – numery parzyste: od nr 62 do końca ulicy (do granicy sołectwa) oraz numery nieparzyste: od nr 23 do końca ulicy (do granicy sołectwa).

1

13

Sołectwo Zabłocie - ulice Bielska - numery parzyste od nr 12 do końca ulicy (do granicy sołectwa) oraz numery nieparzyste:od nr 13 do końca ulicy( do granicy sołectwa) Boczna, Brzegowa – numery parzyste: nr 6 i 6A, Czuchowska, Dolna, Długa, Gościnna, górna, Hiacyntów, Herbaciana, Irysów, Jałowcowa, Miodowa – numery parzyste: od nr 2 do nr 12 oraz numery nieparzyste: od nr 1 do nr 7 oraz od nr 11 do końca ulicy, Mokra, Narcyzów, Orzechowa, Pasieczna, Poranna, Przechodnia, Rolna – numery parzyste: od nr 2 do nr 16 oraz od nr 20 do końca ulicy oraz numery nieparzyste: od nr 1 do nr 13 oraz od nr 21 do końca ulicy, Rumiankowa, Solna – numery nieparzyste: od nr 1 do 7, Stokrotek, Skotnica, Skrajna, Szarotek, Świetlista, Tarninowa, Torfowa, Tulipanów, Wiśniowa, Zacisze, Złocieni, Żwirowa, Żurawinowa;

Sołectwo Zabłocie Solanka – ulice: Bielska numery parzyste: od nr 2 do nr 10 oraz numery nieparzyste: od nr 1 do nr 11, Brzegowa – nr parzyste: nr 4 i numery nieparzyste: nr 1 i 1A, Miodowa – numery parzyste: nr 14 i 16, Mokra, Poddane, Rolna – numery nieparzyste: od nr 15 do nr 19 oraz numer parzysty: 18, Solna – numery parzyste: od nr 2 do końca ulicy oraz numery nieparzyste: nr 9, Źródlana.

1

14

Część sołectwa Zbytków – ulice Brzozowa, Bukowa, Grabowa, Jesionowa, Klonowa, Olchowa, Tęczowa, Topolowa, Turystyczna, Wiązowa,  Wspólna, 1 Maja, Wiślańska – wszystkie numery parzyste oraz numery nieparzyste od nr 17 do  końca ulicy (do granicy sołectwa)

1

15

Część sołectwa Zbytków – ulice: Akacjowa, Bracka, Długa, Górnicza, Grzybowa, Herbowa, Ks. Ludwika Kojzara, Ludowa, Malinowa, Prosta, Rycerska, Sportowa, Starowiejska, Strażacka, Wolności, Wyzwolenia, Wiślańska – numery nieparzyste: od nr 1 do nr 15

1

Siedziba Miejskiej Komisji Wyborczej w Strumieniu:

Urząd  Miejski w Strumieniu                                                                                    Burmistrz Strumienia

43-426 Strumień, ul. Rynek 4, III piętro, pok. nr 19, tel. (33) 857-01-42                Anna Grygierek



Dodał: SC
 
Biuletyn informacji publicznejBiuletyn informacji publicznej
Elektroniczna administracja Gminy Strumień - strona zostanie otwarta na nowej karcieElektroniczna administracja Gminy Strumień Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu
biblioteka w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karciemapa Sport w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieSport w Strumieniu

Kalendarz

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
listopad 2018
PN WT ŚR CZ PT SB ND
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Lista dni w które odbywają się imprezy w miesiącu: listopad

2018/11/11 2018/11/17 2018/11/23 2018/11/28 2018/11/30
galeriagaleria zdjęć

Współpracujemy

lokalna grupa działania cieszyńska kraina stowarzyszenie rozwoju i wspolpracy regionalnej śląski związek gmin i powiatów związek gmin wiejskich rzeczpospolitej polskiej związek miast polskich lokalna grupa rybactwa zabi kraj fundacja zdrowia slaska cieszynskiego hufiec ziemii cieszynskiej polska sieć odnowy o rozwoju wsi